Aktualności

Walcownia laureatem w konkursie ,, Zabytek Zadbany”

Walcownia laureatem w konkursie ,, Zabytek Zadbany”

Otrzymaliśmy nagrodę główną w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany A.D. 2018”, w kategorii Architektura Przemysłowa i Budownictwo Inżynieryjne! Nagrodę przyznano za „rewitalizację przeprowadzoną z poszanowaniem autentycznego wystroju i wyposażenia, w tym zachowanie kompletnego ciągu technologicznego oraz utworzenie ekspozycji o istotnych walorach edukacyjnych”. Pękamy z dumy, naprawdę!  (…)

Przeczytaj więcej

Koncerty odwołane!

Koncerty #dajcynk muszę zostać odwołane z przyczyn niezależnych od nas Mamy nadzieję, że już niedługo odrodzi się ta idea i zrobimy coś fajnego! Tymczasem zapraszamy do Walcowni na Wystawę „100 Lat Motoryzacji w Polsce”! Pozdrawiamy, zespół Walcowni ——————————————– 7.04, 19:00 Triology The Party Is Over 20.04, 19:00 NOTTOOEASY Hengelo 4.05, 19:00 Ciśnienie F*** The People(…)

Przeczytaj więcej

Weekend za pół ceny

Sprzedaż ruszyła! „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju. Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich(…)

Przeczytaj więcej

Ferie w Walcowni – zima z motocyklem

Ferie w Walcowni – zima z motocyklem

Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA serdecznie zaprasza w okresie ferii zimowych na atrakcyjne zajęcia towarzyszące wystawie „Legenda Harley Davidson”. Tylko w Walcowni najmłodsi zobaczą kilkanaście zabytkowych amerykańskich motocykli i wezmą udział w interesujących zajęciach edukacyjnych.  PRZEDSZKOLE: edukacja komunikacyjna „ Motocyklowe opowieści – na motorze poznajemy zasady ruchu drogowego” Zajęcia prowadzone przez animatora w stroju motocyklowym. Zwiedzamy(…)

Przeczytaj więcej

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Drodzy Przyjaciele Walcowni, życzymy Wam prawdziwie wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele szczęścia w Nowym Roku – niech będzie on pełen pary! Pracownicy Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA

Przeczytaj więcej