Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Muzeum poszukujemy pracowników na stanowisko:

1. PRACOWNIK TECHNICZNY-KONSERWATOR

Zakres obowiązków:

-obsługa ruchu urządzeń, instalacji i systemów (wentylacji, grzewczych, elektroenergetycznych, wodnokanalizacyjnych, hydraulicznych),
-rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnym funkcjonowaniem podległych urządzeń i systemów,
-bieżąca obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej urządzeń technicznych,
-przeprowadzanie drobnych prac montażowych,
-konserwacja podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
-umiejętność diagnozowania awarii i usterek,
-umiejętność usuwania drobnych awarii i usterek,
-kontakt z podwykonawcami,
-techniczna obsługa eventów (współpraca z najemcami obiektu),
-raportowanie prac.

Wymagania:

-wykształcenie zawodowe,
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-mile widziane posiadanie uprawnień SEP,
-umiejętności pracy w zespole i klientem zewnętrznym,
-Znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

-umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
-pakiet socjalny,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt i przesłanie CV na adres e-mailowy marcin.budniok@muzeatechniki.pl